Zapytaj o ofertę

PORTFOLIO

ZAWSZE W ODPOWIEDNIM MIEJSCU I CZASIE

KONFERENCJE

Zdobyte doświadczenie, pozwoliło mi na uczestniczenie jako oficjalny fotograf na konferencjach FAME MMA. Odpowiednie wyczucie sytuacji, znajomość własnego sprzętu i jego obsługi sprawiło że wszystkie dynamiczne, nieprzewidywalne wydarzenia znalazły się na moich zdjęciach.    

Konferencja fame mma 4 to jedno z wielu moich zleceń, które wykonuje jako fotograf eventowy w poznaniu. Konferencja fame mma jest jednym z tyvh wydarzeń, na których ważne jest doświadczenie fotografa.

WIELKIE OTWARCIA I EVENTY

Wydarzenia towarzyszące otwarciom sklepów i salonów sprzedaży takich jak: otwarcie marketu Carrefour czy salonu JAWOR-PARKIET, to wydarzenia wymagające zarówno specjalnej oprawy w postaci Dj czy Konferansjera, jak i promocji.
Zdjęcia z wydarzenia przesłane tuż po jego zakończeniu ułatwiają utworzenie informacji w mediach.

IMPREZY SPORTOWE

Imprezy sportowe są mi szczególnie bliskie gdyż sam jestem osobą aktywną sportowo.  Fotografowanie na imprezach biegowych jak organizowane dla szkół jak biegi z przeszkodami LITTLE HEROES, pełny kolorowych proszków rodzinny bieg  COLOR RUN na Poznańskiej Malcie czy biegi z przeszkodami TOUGH MUDDER w Berline wymagały dużej sprawności i refleksu. 

FOTOGRAFIA EVENTOWA

Social Media