Fotograf okolicznościowy i eventowy - olszakfoto.pl
Fotograf z Poznania. Fotografia okolicznościowa i eventowa.

zobacz więcej

Sprawna i
transparentna
komunikacja

Szybki czas realizacji

Doświadczenie 

Możecie liczyć na jasną i transparentną komunikację od momentu wyceny zlecenia do oddania gotowej pracy. Wszelkie wątpliwości będziemy rozwiewać na bieżąco tak, by dać Wam pewność że na każdym etapie naszej współpracy otrzymacie to czego potrzebujecie. 

Pakiet zdjęć stanowiący “esencję” otrzymacie do kilku godzin po wydarzeniu. W zależności od ilości wykonanych zdjęć na resztę reportażu potrzebuję maksymalnie 2-3 dni. Jeśli sprawa będzie pilna, dzbanek kawy przyśpieszy przesłanie zdjęć :)

W moim portfolio znajdziecie konferencje, wydarzenia targowe, imprezy pracownicze, imprezy klubowe, otwarcia salonów sprzedaży i wiele wiele innych. Nie ma wydarzenia, które byłoby dla mnie wyzwaniem. 

fotografIA EVENTOWA

Dobry event pomaga w  tworzeniu wizerunku, nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz komunikacji
między firmą, a klientami.  Dlatego dobór fotografa na event nie może być przypadkowy. Sprawdź jak mogę przyczynić się do sukcesu Twojego wydarzenia.

PORTFOLIO

OFERTA

ZAPYTAJ O TERMIN

Fotografia eventowa, którą wykonuję to przede wszystkim konferencje, wydarzenia targowe, imprezy sportowe, imprezy pracownicze, wydarzenia wizerunkowe i promocyjne.   Mimo że eventy można w pewien sposób skategoryzować to każdy event jest inny. Dlatego we współpracy między organizatorem eventu, a fotografem eventowym powinna zaistnieć
dobra komunikacja, prowadząca do zrozumienia potrzeb

fotograf eventowy - poznań

Fotografia eventowa  historia w reportażu 

Fotografując tworzę dyskretny reportaż. Jestem zawsze w centrum wydarzeń, nie ingerując w ich przebieg. Zwracam uwagę by zdjęcia z eventu pokazywały jego wielkość w szerzych kadrach oraz szczegóły takie jak branding, wystrój sali, zaproszonych gości, katering oraz produkty związane z wydarzeniem.  Dzięki temu wykonany reportaż pokazuje przebieg wydarzenia, który tworzy spójną historię. 

profesjonalny sprzęt i doświadczenie

Często fotografuję wydarzenia w trudnych warunkach oświetleniowych, co ma miejsce np. podczas występów scenicznych i wydarzeń klubowych. Do tego celu używam profesjonalnego sprzętu czyli profesjonalnego aparatu i jasnych obiektywów. 

Profesjonalny sprzęt i zdobyte doświadczenie pozwalają mi poradzić sobie w każdych warunkach oświetleniowych, dzięki temu otrzymacie jednolity materiał zdjęciowy z wydarzenia. 

Dlaczego ja?

IMPREZY PLENEROWE

ZOBACZ ZDJĘCIA

TARGI

ZOBACZ ZDJĘCIA

FESTIWALE MUZYCZNE

ZOBACZ ZDJĘCIA

IMPREZY SPORTOWE

ZOBACZ ZDJĘCIA

EVENTY WIZERUNKOWE

ZOBACZ ZDJĘCIA

KONFERENCJE

ZOBACZ ZDJĘCIA

olszakfoto@gmail.com

517-978-234

zaufali mi

fotografia eventowa  portfolio 

zapytaj o termin

Twój e-mail:
Data eventu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!