Fotograf okolicznościowy i eventowy - olszakfoto.pl
Fotograf z Poznania. Fotografia okolicznościowa i eventowa.

opinie moich klientów

fotografIA biznesowa

Profesjonalna fotografia biznesowa to nieodłączny element budowania marki pracodawcy. Portret biznesowy to doskonałe narzędzie do prezentacji wizerunku firmy i pracowników. Dzięki fotografii biznesowej przyciągniesz uwagę klientów i potencjalnych pracowników. 

Natalia Jaworska 
Yolo Fotobudka 360

"Współpraca z Panem Bartkiem to sama przyjemność. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Wszystkie moje prośby i sugestie zostały spełnione.
Sama sesja odbyła się bez stresu, której towarzyszyła pozytywna atmosfera.
Zdjęcia zostały wykonane bardzo starannie, retusz szybko wykonany.
Szczerze polecam 🙂"

Klaudia Jankowiak
Specjalista ds. Komunikacji i EB
Phoenix Contact Wielkopolska

"Zaprosiliśmy Bartka do współpracy przy wizerunkowej sesji naszych Pracowników.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalnego efektu. Wybraliśmy większą ilość zdjęć, niż zakładaną na początku, co świadczy tylko o świetnie wykonanej pracy. Od samego początku współpracy byliśmy w bieżącym kontakcie, Bartek zawsze służył radą. Podczas sesji pełen profesjonalizm, a kiedy modele potrzebowali mentalnego wsparcia - również potrafił dostosować się do sytuacji.
Serdecznie polecamy!"

 fotografia Biznesowa
to praca z ludźmi.

Podczas sesji biznesowej, stwarzam luźną, przyjazną atmosferę. Nawiązuję kontakt z fotografowaną osobą i pomagam, w odpowiednim ustawieniu się do zdjęcia. Dzięki temu, fotografowana osoba czuje się dobrze, podczas sesji biznesowej. 

Sprawna i
transparentna
komunikacja

Szybki czas
realizacji

Oszczędność czasu pracowników 

Możecie liczyć na jasną i transparentną komunikację od momentu wyceny zlecenia do oddania gotowej pracy. Wszelkie wątpliwości będziemy rozwiewać na bieżąco tak, by dać Wam pewność, że na każdym etapie naszej współpracy otrzymacie to czego potrzebujecie. 

Gotowy materiał zdjęciowy otrzymacie 2-5 dni po sesji. Najczęściej następnego dnia gotowy materiał zdjęciowy jest do dyspozycji mojego klienta.

 

Od samego początku naszej współpracy będziemy działać według wytyczonego planu, stworzonego na podstawie Waszych oczekiwań. Dzięki temu oszczędzicie czas pracowników podczas sesji.  

PORTFOLIO

OFERTA

Zdjęcia biznesowe, pomagają w Tworzeniu wizerunku firmy, na rynku pracy.  Dobra atmosfera w miejscu pracy, jest jednym z kluczowych czynników wyboru, potencjalnych kandydatów. Wizerunkowa sesja zdjęciowa, pozytywnie wpłynie na atrakcyjność firmy i skróci proces rekrutacji.

Fotografia biznesowa to łatwiejsza rekrutacja 

Wierzę, że dobry fotograf biznesowy powinien działać według planu.

Przed każdą sesją biznesową, Tworzę plan sesji. Zawiera on Wasze oczekiwania wobec zdjęć, które mamy wykonać, a także przebieg sesji. Dzięki temu oszczędzimy czas pracowników, a otrzymane zdjęcia biznesowe spełnią założone cele.

Dlaczego ja?

INTEGRALIA AWF

ZOBACZ ZDJĘCIA

LASH CHAMPIONSHIP

ZOBACZ ZDJĘCIA

OBRA FESTIVAL

ZOBACZ ZDJĘCIA

LITTLE HEROES

ZOBACZ ZDJĘCIA

AVANT MODELS

ZOBACZ ZDJĘCIA

KONFERENCJA FAME MMA

ZOBACZ ZDJĘCIA