Fotograf okolicznościowy i eventowy - olszakfoto.pl
Fotograf z Poznania. Fotografia okolicznościowa i eventowa.

Profesjonalna fotografia biznesowa to nieodłączny element budowania marki pracodawcy. Portret biznesowy to doskonałe narzędzie do prezentacji wizerunku firmy i pracowników. Dzięki fotografii biznesowej przyciągniesz uwagę klientów i potencjalnych pracowników. 

fotografIA biznesowa

Profesjonalny wizerunek budzi zaufanie i ułatwia relacje biznesowe. Portret biznesowy ma zastosowanie w komunikacji wewnętrznej firmy w biuletynach, artykułach, komunikacji między pracownikami (e-mail, teams), a także komunikacji zewnętrznej na stronie internetowej, social mediach, artykułach branżowych.

Portret biznesowy

Atmosfera w firmie stanowi główny czynnik, który wpływa na decyzję nowych pracowników przy wyborze pracodawcy. Sesje biznesowe służą wsparciu działań związanych z budowaniem wizerunku pracodawcy.
Dzięki nim możliwe jest przedstawienie atmosfery panującej w zespole.

Phoenix Contact

Zdjęcia z sesji employer brandingowej, jak w przypadku mojego klienta Phoenix Contact, mogą wspierać proces rekrutacji nowych pracowników oraz pełnić rolę w komunikowaniu wartości firmy w wewnętrznych materiałach.

Sesja employer brandingowa

Do wykonania zdjęć biznesowych możemy wykorzystać przestrzeń Waszego biura lub wykonać je na jednolitym tle. Tło wraz z zestawem lamp, dostarczę na sesję w Waszej firmie. Zdjęcia na jednolitym tle możemy wykonać w dowolnym pomieszczeniu 3x3m np. w salce konferencyjnej.

 

Pracując z firmą BIC Polska, sesję biznesową wykonaliśmy w salce konferencyjnej, tuż przed imprezą firmową. Dzięki temu, w jednym terminie było możliwe wykonanie zdjęć wszystkim pracownikom, oszczędzając tym samym czas pracy. 

Zdjęcia biznesowe na tle w studio lub w firmie. Fotograf biznesowy z Poznania

Wyślij zapytanie

Sesja biznesowa -
w studio czy w firmie?

Sesja biznesowa 
- co zyskacie?

Transparentność

Wraz z ofertą i wyceną, w jednej wiadomości otrzymacie wszystkie informacje dotyczące dokładnego przebiegu sesji, zdjęć jakie wykonamy, orientacyjnym czasem potrzebnym na wykonanie zdjęć jednej osoby oraz terminem oddania gotowego materiału. 

Atmosfera podczas sesji

Fotografuję osoby z różnym doświadczeniem przed obiektywem. Podczas sesji dbam o komfort osób, z którymi pracuję i pomagam w odpowiednim ustawieniu się do zdjęcia. Wierzę, że sesja może być nie tylko przykrym obowiązkiem, ale także miłym doświadczeniem

Podczas sesji biznesowej dbam o dobrą atmosferę. Fotograf biznesowy.

Prosta wycena

Otrzymacie prostą wycenę od jednego zdjęcia wraz z retuszem. Pozwoli to Wam dokładnie oszacować budżet, potrzebny na wykonanie zdjęć.

ile kosztuje fotograf biznesowy

Zdjęcia w chmurze

Otrzymacie link do zdjęć w chmurze. Dzięki temu wszystkie zainteresowane osoby, otrzymają dostęp do zdjęć w tym samym czasie.

Fotograf biznesowy z Poznania , sesja employer brandingowa

Profesjonalny retusz zdjęć

Zdjęcia, które otrzymacie zostaną wyretuszowane z drobnych niedoskonałości. Retusz będzie obejmował między innymi: przebarwień skóry, ubrań, włosów.  

Podgląd zdjęć podczas sesji

Podgląd zdjęć już podczas sesji pozwoli Wam ocenić efekty pracy już na etapie wykonania zdjęcia oraz wybrać zdjęcia, które potrzebujecie. Gdyby jednak okazało się, że osoba decyzyjna nie może być obecna podczas sesji, udostępnię Wam zdjęcia online.

Fotograf biznesowy z poznania, podgląd zdjęć biznesowych podczas sesji
Fotografia biznesowa to także zdjęcia zespołów pracowników w firmie.

referencje

FAQ

Ile kosztuje sesja biznesowa?

W przypadku zdjęć korporacyjnych cena za jedno wykonane zdjęcie wraz z retuszem zaczyna się od 140zł netto za jedno zdjęcie. 

Czy dojazd jest w cenie?

Tak, dojazd jest zawsze uwzględniony w wycenie, którą otrzymacie.

Jak wybierzemy zdjęcia podczas sesji?

Po wybraniu przez Was zdjęć podczas sesji, oznaczę je na komputerze i prześlę wyretuszowane w umówionym terminie.

Jak wygląda wybór zdjęć już po sesji?

Po sesji otrzymacie link do platformy online, na której będziecie mogli złożyć zamówienie na wybrane zdjęcia. Jeśli zdecydujecie się na taką formę wyboru zdjęć, prześlę Wam dodatkową instrukcję jak tego dokonać w kilku krokach.

Czy jest możliwość wykonania sesji biznesowej w studio?

Tak, jest taka możliwość. W takim przypadku do wyceny za wykonanie zdjęć dochodzi koszt wynajęcia studio (około 100zł netto/h).

Czy wycena zawiera makijaż?

Nie, wycena obejmuje wykonanie zdjęć oraz retusz drobnych niedoskonałości jak: pyłki na ubraniu, retusz włosów, drobnych niedoskonałości skóry. Współpracuję z profesjonalnymi makijażystkami. Jeśli podczas sesji będzie wymagany makijaż, prześlę dodatkową ofertę. 

Sesja biznesowa -
od czego zacząć?

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wyślij zapytanie zamieszczając swój adres e-mail oraz kilka słów o tym, jakie zdjęcia potrzebujesz: portret biznesowy, sesja employer brandingowa, sesja w studio

W odpowiedzi otrzymasz kilka pytań dotyczących celu jaki mają spełnić wykonane zdjęcia oraz ilości osób do sfotografowania.

Po uzyskaniu powyższych informacji otrzymasz ofertę, w której będzie zawarty opis usługi, propozycja przykładowych zdjęć, które możemy wykonać, termin oddania zdjęć, oraz dokładna wycena. Wszystko w jednej wiadomości. 

Po akceptacji oferty, ustalimy termin sesji.

Współpracuję zarówno z dużymi korporacjami jak i małymi firmami. Pomagam wszędzie tam, gdzie liczy się czas, a zdjęcia pełnią istotną rolę w komunikacji.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jestem bartek

olszakfoto@gmail.com

517-978-234