Fotograf okolicznościowy i eventowy - olszakfoto.pl
Fotograf z Poznania. Fotografia okolicznościowa i eventowa.

fotografIA EVENTOWA

PORTFOLIO

OFERTA

Fotografia eventowa, którą wykonuję to przede wszystkim konferencje, wydarzenia targowe, imprezy sportowe, imprezy pracownicze, wydarzenia wizerunkowe i promocyjne.   Mimo że eventy można w pewien sposób skategoryzować to każdy event jest inny. Dlatego we współpracy między organizatorem eventu, a fotografem eventowym powinna zaistnieć
dobra komunikacja, prowadząca do zrozumienia potrzeb

fotograf eventowy - poznań

Fotografia eventowa  historia w reportażu 

Fotografując tworzę dyskretny reportaż. Jestem zawsze w centrum wydarzeń, nie ingerując w ich przebieg. Zwracam uwagę by zdjęcia z eventu pokazywały jego wielkość w szerzych kadrach oraz szczegóły takie jak branding, wystrój sali, zaproszonych gości, katering oraz produkty związane z wydarzeniem.  Dzięki temu wykonany reportaż pokazuje przebieg wydarzenia, który tworzy spójną historię. 

profesjonalny sprzęt i doświadczenie

Często fotografuję wydarzenia w trudnych warunkach oświetleniowych, co ma miejsce np. podczas występów scenicznych i wydarzeń klubowych. Do tego celu używam profesjonalnego sprzętu czyli profesjonalnego aparatu i jasnych obiektywów. 

Profesjonalny sprzęt i zdobyte doświadczenie pozwalają mi poradzić sobie w każdych warunkach oświetleniowych, dzięki temu otrzymacie jednolity materiał zdjęciowy z wydarzenia. 

zaufali mi

fotografia eventowa  portfolio 

Dlaczego ja?

Sprawna i
transparentna
komunikacja

Szybki czas realizacji

Doświadczenie 

W moim portfolio znajdziecie konferencje, wydarzenia targowe, imprezy pracownicze, imprezy klubowe, otwarcia salonów sprzedaży i wiele wiele innych. Nie ma wydarzenia, które byłoby dla mnie wyzwaniem. 

Możecie liczyć na jasną i transparentną komunikację od momentu wyceny zlecenia do oddania gotowej pracy. Wszelkie wątpliwości będziemy rozwiewać na bieżąco tak, by dać Wam pewność że na każdym etapie naszej współpracy otrzymacie to czego potrzebujecie. 

Pakiet zdjęć stanowiący “esencję” otrzymacie do kilku godzin po wydarzeniu. W zależności od ilości wykonanych zdjęć na resztę reportażu potrzebuję maksymalnie 2-3 dni. Jeśli sprawa będzie pilna, dzbanek kawy przyśpieszy przesłanie zdjęć :)

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

olszakfoto@gmail.com

517-978-234

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Gdzie będzie się odbywać?
W jakim 
terminie?
Ile godzin mam dla Was
fotografować
?

Opisz w kilku słowach swoje wydarzenie.