Fotograf okolicznościowy i eventowy - olszakfoto.pl
Fotograf z Poznania. Fotografia okolicznościowa i eventowa.

Fotografia eventowa

Szybkość dostarczenia materiału zdjęciowego jest tym, co doceniają moi klienci. Wierzę, że sprawne oddanie gotowych zdjęć, ułatwia pracę i pozytywnie wpływa na rozwój biznesu.   

IMPREZY SPORTOWE

KONFERENCJE

KONCERTY

OTWARCIA SALONÓW SPRZEDAŻY

IMPREZY FIRMOWE

Fotografia eventowa, którą wykonuję to przede wszystkim konferencje, bankiety, wydarzenia targowe, imprezy sportowe, imprezy pracownicze, wydarzenia wizerunkowe i promocyjne.

Materiał zdjęciowy z wydarzeń, jest używany w social mediach, w artykułach, w komunikacji miedzy firmą, a odbiorcami. Czas oddania gotowego materiału wpływa na dalszą pracę i komunikację. Dlatego zdjęcia z eventu, otrzymacie tego samego dnia, kilka godzin po wydarzeniu 

W fotografii eventowej liczy się efekt, czyli wykonany materiał zdjęciowy. Portfolio jest obietnicą dobrze wykonanej pracy, przy podobnych wydarzeniach. Zobacz jak mogą wyglądać zdjęcia z Twojego eventu.

fotografia eventowa  portfolio 

co zyskacie  

"One Day Edit"

Pełny materiał zdjęciowy z eventu otrzymacie tego samego dnia, a "MediaPack" czyli folder 20-30 zdjęć, będzie do Waszej dyspozycji maksymalnie godzinę po wydarzeniu.

Szybkie oddanie zdjęć z eventu. Zdjęcia z eventu tego samego dnia

Wycena tego samego dnia

Po otrzymaniu informacji dotyczącej godzin pracy, lokalizacji i charakteru wydarzenia, tego samego dnia od zapytania otrzymacie wycenę. Będzie to łączny koszt usługi.

Wycenę fotografii eventowe tworzę tego samego dnia od zapytania.

Zdjęcia w chmurze

Otrzymacie link do zdjęć w chmurze. Dzięki temu wszystkie zainteresowane osoby, otrzymają dostęp do zdjęć w tym samym czasie.

Szybki dostęp do zdjęć eventowych dla wszystkich pracowników.

Transparentność

W jednej wiadomości e-mail otrzymacie informacje, jak będzie wyglądać usługa wraz z dokładną wyceną i terminami, jako podsumowanie wcześniejszych ustaleń.

Foto/Video

Współpracuję z operatorem kamery. Jeśli będzie potrzebny materiał foto/video z wydarzenia, zrobimy to jako jeden zespół.

Film z imprezy firmowej, konferencji, eventu, imprezy sportowej

Profesjonalny sprzęt

To jakość zdjęć bez kompromisów. Niezależnie czy będzie to impreza taneczna, koncert, konferencja czy impreza sportowa otrzymacie zdjęcia ostre, pełne kolorów, wiernie oddające charakter Waszego wydarzenia.

zaufali mi

Zobacz referencje

zapytaj o dostępność

Wszystko zaczyna się od pierwszego kroku.
Napisz jakie wydarzenie organizujesz, kiedy i gdzie. Odpowiem tego samego dnia. 

olszakfoto@gmail.com

517-978-234

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Fotograf na konferencję, bankiet w poznaniu. Fotograf na imprezę firmową, który pokaże prawdziwe emocje.

Kolejne kroki

Fotograf na event
ile kosztuje fotograf na konferencję, imprezę firmową

Widzimy się na evencie :)

W jednej wiadomości e-mail otrzymasz podsumowanie Waszych oczekiwań, wszystkich ustaleń oraz opis, jak będzie wyglądać moja praca krok po kroku (ilość zdjęć, terminy, sposób oddania materiału)

Jeśli będzie to konieczne, zadam Ci kilka pytań, by lepiej zrozumieć Waszą sytuację. Zaproponuję również wykonanie konkretnych zdjęć, które będą zgodne z Waszymi celami. 

Po wyborze i akceptacji wyceny - opisz jak planujesz wykorzystać zdjęcia, jakie zdjęcia potrzebujesz i co chcesz nimi osiągnąć (pokazać atmosferę w firmie, uzyskać materiał do mediów, zdjęcia do sprawozdania klienta agencji, materiał do promocji innych wydarzeń itp.). 

Na podstawie informacji takich jak: typ wydarzenia, długość reportażu i lokalizacja, tego samego dnia otrzymacie dwie oferty, które będą się różnić czasem wykonywania zdjęć, ich ilością oraz ceną.  

Współpracuję zarówno z dużymi korporacjami jak i małymi firmami. Pomagam wszędzie tam, gdzie liczy się czas, a zdjęcia pełnią istotną rolę w komunikacji.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jestem bartek

olszakfoto@gmail.com

517-978-234