Fotograf okolicznościowy i eventowy - olszakfoto.pl
Fotograf z Poznania. Fotografia okolicznościowa i eventowa.

fotografIA 

ŚLUBNA

OFERTA

naturalne zdjęcia ślubne  

Fotografując na Waszym ślubie zatrzymuje na zdjęciach najpiękniejsze chwile Waszego dnia, w dyskretny sposób .
Właśnie w taki sposób fotografuję. Fotografując dla Was Tworzę reportaż ślubny. To znaczy że zatrzymuję na zdjęciach momenty takie, jakie są. Dzięki temu zdjęcia ślubne, które otrzymacie będą naturalnie pokazywać przebieg Waszego dnia.

reportaż ślubny

Pełne emocji zdjęcia ze ślubu i  wesela w Poznaniu i okolicy.

Tworząc dla Was reportaż ślubny szukam niecodziennych kadrów. Często przemieszczam się po kościele i sali łapiąc na zdjęciach dynamiczne momenty i sytuacje trwające sekundy. Wzruszenie Twojej mamy, opadające płatki kwiatów gdy wychodzicie z kościoła, spontaniczny wybuch śmiechu podczas tańca czy zwykła rozmowa między Wami gdzieś w tle.

 

Backup

Czyli kopia zapasowa Waszych zdjęć na kilku dyskach.
Dzięki temu w przypadku straty pamiątki z Waszego ślubu możecie w łatwy sposób odzyskać swoje zdjęcia ślubne, wysyłając do mnie wiadomość :)

 

Internetowa galeria zdjęć

Do każdego wybranego przez Was pakietu otrzymacie link do internetowej galerii zdjęć. Dzięki temu każda osoba, która otrzyma link będzie mogła w łatwy sposób zobaczyć i pobrać zdjęcia z Waszego ślubu

Pendrive w drewnianym pudełku

Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób uchronicie swoje zdjęcia przed możliwą stratą dobrym wyborem będzie pendrive, który otrzymacie w pudełku z grawerem.

Fotoksiążka premium 

Fotoksiążka różni się od albumu sztywnością kart i sposobem otwierania. Posiada miękkie strony wykonane z wysokiej jakości papieru fotograficznego. Jest ona tańsza niż Fotoalbum i jest to w pewien sposób kompromis między ceną, a jakością. 

Fotoalbum premium

Rozkładany na płasko ze sztywnymi kartami.  Album taki jest bardzo trwały, dzięki temu, mimo upływu lat będzie pięknie prezentował Wasze zdjęcia ślubne. 
Dzięki próbnikowi wzorów, który dostarczę na nasze spotkanie będziecie mogli wybrać z jakiej tkaniny będzie wykonany Wasz album. 

oferta fotografii ślubnej 

Twój e-mail:
Numer telefonu
Twoja wiadomość:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

zapytaj o termin

Współpracuję zarówno z dużymi korporacjami jak i małymi firmami. Pomagam wszędzie tam, gdzie liczy się czas, a zdjęcia pełnią istotną rolę w komunikacji.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jestem bartek

olszakfoto@gmail.com

517-978-234